Doświadczone polskie CRO

Bioscience S.A. to firma CRO (Contract Research Organization), certyfikowana wg systemu ISO 9001, utworzona w 2006 roku, której działalność obejmuje całą Polskę. Z powodzeniem realizowaliśmy projekty w Polsce, Czechach, Niemczech i Hiszpanii.

Więcej

Oferta specjalna na wynajem sprzętu

Sprawdź ofertę na wynajem zamrażarek niskotemperaturowych z automatycznym z automatycznym rejestratorem temperatury i systemem powiadamiania GSM, a także precyzyjne wagi laboratoryjne. Zapraszamy do współpracy!

Więcej

Kim jesteśmy

Bioscience S.A. to firma CRO (Contract Research Organization), certyfikowana wg systemu ISO 9001, utworzona w 2006 roku, której działalność obejmuje całą Polskę. Z powodzeniem realizowaliśmy projekty w Polsce, Czechach, Niemczech i Hiszpanii. W chwili obecnej Bioscience jest w stanie świadczyć usługi w krajach sąsiadujących z Polską i krajami bałtyckimi. Jako CRO, Bioscience zajmuje się głównie prowadzeniem faz I-IV badań klinicznych nad nowymi lekami i wyrobami medycznymi na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i badawczych, oraz klientów akademickich. Nasza firma współpracuje z Badaczami oraz Placówkami w całej Polsce. Nasza specjalizacja obejmuje badania w różnych dziedzinach terapii.

Aktualności

Badania kliniczne w Polsce

Polska jest największym rynkiem badań klinicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku w Polsce jest rejestrowanych około 400-500 nowych badań klinicznych (458 badań zarejestrowano w 2016 r.). Ponad 50% z nich dotyczy fazy III, a około 30% fazy II. Onkologia jest najbardziej dominującą dziedziną w obszarach terapeutycznych, stanowiąc ponad 20% wszystkich przeprowadzonych badań. Inne ważne dziedziny to neurologia, pulmonologia, reumatologia i pediatria.

Rynek badań klinicznych rozwija się dość szybko ze względu na:

  • 38-Milionową populację
  • dojrzały rynek
  • dobrze wykwalifikowany personel medyczny
  • dobrze zorganizowane miejsca badań klinicznych
  • globalne i lokalne CRO
  • doświadczonych CRA
  • wysoką jakość danych