Pozyskiwanie produktów medycznych i łańcuch dostaw

Kliniczne rozwiązania zaopatrzeniowe dla każdego badania

Zaangażowanie spółek Neuca pozwala na dostarczenie profesjonalnej usługi w takich dziedzinach jak: zakup produktów leczniczych, usługi QP, przechowywanie, pakowanie i etykietowanie. Dzięki bezpośrednim dostawom Sponsor zostaje zapewniony, że zaopatrzenie dotrze w odpowiednim czasie do właściwego miejsca oraz w ramach zakładanego budżetu. Łańcuch dostaw badań klinicznych jest wydajny, szybki i opłacalny, a nasze doświadczenie i holistyczne podejście pozwala nam znaleźć właściwe rozwiązanie dla wszystkich, nawet bardzo złożonych badań klinicznych.

Pozyskiwanie Komparatora

Doświadczenie jednej z największych hurtowni farmaceutycznych w Polsce daje dostęp do globalnej sieci zakupów.

Etykietowanie

Etykietowanie dostaw leków do badań klinicznych jest ważnym krokiem w łańcuchu dostaw. Etykietowanie w badaniach klinicznych wymaga wyższego poziomu nadzoru i zarządzania niż operacja etykietowania komercyjnego, w celu ochrony integralności ślepej próby, a także spełnienia wymogów rygorystycznych kontroli regulacyjnych.

Osoba Wykwalifikowana (QP)

Osoby Wykwalifikowane są odpowiedzialne za certyfikację oraz zwolnienie partii badanych produktów zgodnie z aktualną dyrektywą Parlamentu Europejskiego i wymaganiami GMP dla badanych produktów leczniczych. Nasze powszechnie znane i szanowane Osoby Wykwalifikowane (QP) posiadają doświadczenie w szerokim zakresie typów produktów.

Przechowywanie

Gwarantujemy przechowywanie badanych produktów leczniczych w kontrolowanych warunkach temperaturowych w ramach realizacji zamówienia.

Transport krajowy i międzynarodowy

Gwarantujemy dystrybucję do placówek badanych produktów leczniczych w kontrolowanych warunkach temperaturowych, w ramach realizacji zamówienia.

Odbiór i utylizacja

Zapewniamy organizację zwrotów badanych produktów leczniczych oraz utylizację i wywóz przez odpowiednio wykwalifikowane firmy.

Kontakt

Barbara Mazur

Head of outsourcing department

tel. +48 607 830 245
barbara.mazur@bioscience.pl

Natalia Ptok

Outsourcing specialist

tel. +48 506 877 736
natalia.ptok@bioscience.pl

Pobierz folder